Žít zdravěji znamená žít lépe.

PROBIOTICS & ENZYMES

800,00 Kč

Obsah balení 60 kapslí

Stimulace celkové imunity

Produkt účinně stimuluje vrozenou i získanou imunitu.

Obsahuje nejdůležitější probiotické kmeny

Probiotika spolu s prebiotiky vytvářejí účinné symbiotikum.

Doplnění gastrointestinálního mikrobiómu

Účinná pomoc při problémech s vyprazdňováním.

Doplněno prebiotiky a enzymy

Tento komplex všestranně podporuje trávicí procesy.

Zlepšení trávení a vstřebávání živin

Upravuje trávení a vstřebávání všech živin.

Podpora detoxikačních procesů

Napomáhá udržování správné hmotnosti.

1 kapsle obsahuje:

Probiotika:1 kaps.
Mléčné fermenty (Lactococcus lactis, Lactobacillus paracasei,Lactobacillus plantarum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus salivarius, Bifidobacterium lactis, Entherococcus faecium)250 mg
Prebiotika:1 kaps.
Vláknina z brambor50 mg
Fruktooligosacharidy (z kořene čekanky)100 mg
Enzymy:1 kaps.
Rýžový škrob (Amyláza, Proteáza, Laktáza, Lipáza, Celuláza)25 mg

Výživové doplňky Vianutra neobsahují:

GMO, lepek, sóju, alergeny, arašídy, laktózu, slepičí vejce, umělá barvivá a příchutě.

Skladujte na suchém místě, při teplotě do 25 ° C, v dobře uzavřeném obalu, mimo dosah malých dětí.

Spotřebujte do data uvedeného na obalu.

Výživové doplňky se nesmějí používat jako náhrada pestré stravy.

Doporučené dávkování

2× 1 kapsle denně, v těhotenství 1 kapsle denně, po jídle, zapít vodou.

Doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout.

PŘÍNOS UŽÍVÁNÍ PROBIOTICS & ENZYMES:

  • Zmírnění žaludeční kyselosti
  • Zlepšení trávení a vstřebávání živin
  • Podpora pravidelného vyprazdňování, prevence vzniku zácpy
  • Úprava hladin krevních tuků a cholesterolu
  • Posílení detoxikace organismu
  • Potlačení růstu patogenních mikroorganismů
  • Posílení imunity vrozené i získané
  • Prevence vzniku křečových žil a hemoroidů
  • Prevence tvorby polypů, divertikly a rakoviny tlustého střeva
  • Podpora udržení správné hmotnosti

Probiotics & Enzymes pomohli vyřešit problémy se zácpou u manžela. Přečetla jsem si reference a zkusila manželovi nasadit na každé ráno. Manžel po týdnu nemá už žádné problémy. Všem doporučuji.

Jarmila

Řešila jsem velké zdravotní problémy s trávením a vyprazdňováním. Mám ověřený účinek jiných produktů Vianutra, proto jsem se rozhodla pro Probiotics & Enzymes. Už v nemocnici jsem měla velké problémy s vyprazdňováním. I 3 týdny jsem nebyla na velké potřebě. Pro mě dosud nepoznaný problém. Nebudu zde popisovat jak jsme to museli řešit. Čekala jsem netrpělivě na tento úžasný komplex. Jakmile to bylo možné jsem si ho objednala a čekala jsem, co se bude dít. Třetího dne přišlo to, co se má dít každý den a pro mě to byl doslova zázrak. Všem vřele doporučuji.

Gabriela

Mám žaludeční problémy, tzv. Refluxu. Probiotics & Enzymes mi poradila přítelkyně. Mám pocit, že problémy s refluxem se zmírnily. Doporučuji každému, kdo má podobné problémy.

Ludmila

Probiotics&Enzymes pomohli vyriešiť problémy so zápchou u manžela. Prečítala som si referencie a skúsila manželovi nasadiť na každé ráno. Manžel po týždni nemá už žiadne problémy. Všetkým odporúčam.

Jarmila

Riešila som veľké zdravotné problémy s trávením a vyprázdňovaním. Mám overený účinok iných produktov Vianutra, preto som sa rozhodla pre Probiotics&Enzymes. Už v nemocnici som mala veľké problémy s vyprázdňovaním. Aj 3 týždne som nebola na veľkej potrebe. Pre mňa dovtedy nepoznaný problém. Nebudem tu opisovať ako sme to museli riešiť. Čakala som netrpezlivo na tento úžasný komplex. Hneď ako to bolo možné som si ho objednala a čakala som, čo sa bude diať. Na tretí deň prišlo to, čo sa má diať každý deň a pre mňa to bol doslova zázrak. Všetkým vrelo odporúčam.

Gabriela

Mám žalúdočné problémy, tzv. REFLUX. Probiotics&Enzymes mi poradila priateľka. Mám pocit, že problémy s refluxom sa zmiernili. Odporúčam každému, kto má podobné problémy

Ľudmila

V čem je „Probiotics & Enzymes“ od Vianutry odlišné od podobných produktů s probiotiky?

Probiotics & Enzymes Vianutra slouží na posilnění gastrointestinálního mikrobiomu, všestrannému ulehčení trávení a posílení imunity. Kromě probiotik produkt obsahuje i prebiotika. Ta fungují jako potrava pro probiotické kmeny bakterií, což je mimořádně důležité pro jejich další růst a aktivitu. Navíc tento výživový doplněk obsahuje i trávicí enzymy a to z něj dělá všestranného pomocníka pro usnadnění trávení.

Kolik druhů probiotik (bakterií) je v produktu?

Jsou to Lactococcus lactis, Lactobacillus paracasei, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus salivarius, Bifidobacterium lactis, Entherococcus faecium. V 1 kapsli je 500 milionů jednotek bakterií.

Jsou probiotika vhodná i při zácpě nebo průjmu?

Ano, jsou vhodná v obou případech. Při zmíněných potížích je potřeba užívat přípravek nejméně 2–3 týdny. Pokud problémy s trávením neustoupí, doporučujeme navštívit gastroenterologa, aby vyloučil případné závažné např. nádorové onemocnění trávicího traktu.

Mohu dát Probiotics & Enzymes Vianutra i dětem?

Přípravek je určen dospělým jedincům, případně adolescentům. S ohledem na přítomnost enzymů, které dětem není třeba doplňovat, můžete přípravek dětem podávat jen v případě, když trpí poruchami trávení. Ale až po konzultaci s pediatrem.

Beru antibiotika, mohu užívat současně i Probiotics & Enzymes Vianutra?

Ano, to je velmi vhodné. Probiotika je třeba užívat cca 2 hodiny po podání antibiotik. V péči o vaše trávení doporučujeme pokračovat ještě 2–3 týdny po ukončení léčby antibiotiky.

Mám žaludeční vředy, mohu užívat Probiotics & Enzymes?

Ano, je to vhodné hlavně proto, že tento přípravek reguluje i hyperaciditu, která je častá při vředovém onemocnění žaludku. Díky přítomnosti enzymů se celkově ulehčí trávení. Doplněk je vhodné zapít pohárem odstáté vody, abyste zbytečně nedráždili žaludeční sliznici.

Pomohou mi probiotika při hubnutí? Jak?

Užívání přípravku Probiotics&Enzymes zabraňuje zpětnému vstřebávání odpadních látek a stimuluje zpomalené trávením, což jsou problémy, kterými často trpí lidé s nadváhou. Při redukci hmotnosti je navíc důležité i pravidelné vyprazdňování. To vše vám produkt, díky svému složení, zajišťuje.

Je lepší brát probiotika před jídlem nebo po jídle?

Doporučujeme užívat krátce před jídlem nebo současně s ním. V případě, že vám jídlo „nesedlo“ a necítíte se komfortně, můžete si přípravek Probiotics & Enzymes dát i po jídle, protože pomáhá stimulovat trávicí procesy.