Žít zdravěji znamená žít lépe.

MENOPAUSE FORMULA

NOVINKA
TIP

650,00 Kč

Obsah balení 60 kapslí

Účinná kombinace látek ze 4 druhů Řeřichy peruánské, extraktu mnišského pepře (Vitex Agnus-Castus) a minerálů zinku a selenu. Výtažky z těchto rostlin působí jako stimulátory hormonálního systému, ale současně příznivě ovlivňují psychickou rovnováhu a lepší adaptaci na stresové stimuly. Minerální látky zinek a selen jsou důležité antioxidanty, podporují imunitu a regulaci metabolismu cholesterolu a sacharidů.

Doplněk stravy MENOPAUSE FORMULA zmírňuje potíže v obdobích hormonální nerovnováhy (PMS, klimakterium, menopauza), podporuje sexualitu a fertilitu a posiluje celkové fyzické i duševní zdraví.

Více o produktu si přečtěte ZDE

1 kapsle obsahuje:

Nutriční hodnoty

v 1 kapsleRVH%

MACA (prášek ze 4 druhů Řeřichy peruánské)

450 mg**

VITEX AGNUS-CASTUS (Mnišský pepř, extrakt)

20 mg**
ZINEK10 mg**
SELEN

100 mcg

**

RVH% - % referenční výživové hodnoty

** - RVH% není určené

Výživové doplňky Vianutra neobsahují:

GMO, lepek, sóju, alergeny, arašídy, laktózu, slepičí vejce, umělá barvivá a příchutě.


Skladujte na suchém místě, při teplotě do 25 ° C, v dobře uzavřeném obalu, mimo dosah malých dětí.

Spotřebujte do data uvedeného na obalu.

Výživové doplňky se nesmějí používat jako náhrada pestré stravy.

Doporučené dávkování

1 kapsle denně, po jídle. Doporučená dávka se nesmí přesáhnout.

Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada rozmanité stravy.

Doplněk stravy je určen dospělým jedincům ke zmírnění potíží v obdobích hormonální nerovnováhy. Není určen pro těhotné a kojící ženy.


V čem je „Probiotics Prebiotics & Enzymes“ od Vianutry odlišné od podobných produktů s probiotiky?

Probiotics & Enzymes Vianutra slouží na posilnění gastrointestinálního mikrobiomu, všestrannému ulehčení trávení a posílení imunity. Kromě probiotik produkt obsahuje i prebiotika. Ta fungují jako potrava pro probiotické kmeny bakterií, což je mimořádně důležité pro jejich další růst a aktivitu. Navíc tento výživový doplněk obsahuje i trávicí enzymy a to z něj dělá všestranného pomocníka pro usnadnění trávení.

Kolik druhů probiotik (bakterií) je v produktu?

Jsou to Lactococcus lactis, Lactobacillus paracasei, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus salivarius, Bifidobacterium lactis, Entherococcus faecium. V 1 kapsli je 500 milionů jednotek bakterií.

Jsou probiotika vhodná i při zácpě nebo průjmu?

Ano, jsou vhodná v obou případech. Při zmíněných potížích je potřeba užívat přípravek nejméně 2–3 týdny. Pokud problémy s trávením neustoupí, doporučujeme navštívit gastroenterologa, aby vyloučil případné závažné např. nádorové onemocnění trávicího traktu.

Mohu dát Probiotics Prebiotics & Enzymes Vianutra i dětem?

Přípravek je určen dospělým jedincům, případně adolescentům. S ohledem na přítomnost enzymů, které dětem není třeba doplňovat, můžete přípravek dětem podávat jen v případě, když trpí poruchami trávení. Ale až po konzultaci s pediatrem.

Beru antibiotika, mohu užívat současně i Probiotics Prebiotics & Enzymes Vianutra?

Ano, to je velmi vhodné. Probiotika je třeba užívat cca 2 hodiny po podání antibiotik. V péči o vaše trávení doporučujeme pokračovat ještě 2–3 týdny po ukončení léčby antibiotiky.

Mám žaludeční vředy, mohu užívat Probiotics Prebiotics & Enzymes?

Ano, je to vhodné hlavně proto, že tento přípravek reguluje i hyperaciditu, která je častá při vředovém onemocnění žaludku. Díky přítomnosti enzymů se celkově ulehčí trávení. Doplněk je vhodné zapít pohárem odstáté vody, abyste zbytečně nedráždili žaludeční sliznici.

Pomohou mi probiotika při hubnutí? Jak?

Užívání přípravku Probiotics&Enzymes zabraňuje zpětnému vstřebávání odpadních látek a stimuluje zpomalené trávením, což jsou problémy, kterými často trpí lidé s nadváhou. Při redukci hmotnosti je navíc důležité i pravidelné vyprazdňování. To vše vám produkt, díky svému složení, zajišťuje.

Je lepší brát probiotika před jídlem nebo po jídle?

Doporučujeme užívat krátce před jídlem nebo současně s ním. V případě, že vám jídlo „nesedlo“ a necítíte se komfortně, můžete si přípravek Probiotics & Enzymes dát i po jídle, protože pomáhá stimulovat trávicí procesy.

PŘÍNOS UŽÍVÁNÍ MENOPAUSE FORMULA:

  • Podpora úpravy metabolických parametrů
  • Podpora imunity
  • Podpora duševní rovnováhy
  • Zlepšení emocionálního stavu
  • Doplnění energie
  • Posílení celkového fyzického i duševního zdraví
  • Zlepšení kognitivních schopností
  • Posílení a podpora plodnosti
  • Zmírnění příznaků PMS syndromu
  • Úprava nepravidelného menstruačního cyklu